KURUMLAR İÇİN

Etki odaklı yaklaşım

Finansal getirinin tek öncelik olduğu model, yerini ekonomik, sosyal ve çevresel faydanın birlikte üretildiği etki odaklı bir modele bırakıyor.

Karmaşıklığı ve belirsizliği yüksek olan bu geçiş döneminde kurumunuzun etki odaklı yaklaşım geliştirmesi ve bu kapsamdaki hedeflerine ulaşması için ihtiyacınız olan yöntem ve iş birliği modellerini tasarlıyoruz.

Bizimle iletişime geçin

ETKİ ODAKLI DÜŞÜNEREK TOPLUMA VE ÇEVREYE FAYDA SAĞLAYAN MODELLERİ BİRLİKTE GELİŞTİRMEK İSTER MİSİNİZ?

Impact Hub İstanbul olarak, 100’ün üzerinde kurumsal iş birliği deneyimi ile yerel ve küresel ağımızın gücünden faydalanarak paydaşımız kurumlarla birlikte üretiyoruz.

ETKİ ODAKLI BİR YAKLAŞIM İÇİN NELER SAĞLIYORUZ?

1.

Etki odaklı bakış açısını kurum içinde geliştirmenizi sağlıyor, sosyal ve çevresel meselelere yenilikçi çözümler üretmenizi kolaylaştırıyoruz.

2.

Kurumunuzun değer zincirine ve iş modelinize etkiyi entegre etmenizi sağlıyoruz.

3.

Sektörünüzün bugünü ve geleceğine yön veren etki odaklı girişimleri yakından tanımanızı ve işbirlikleri geliştirmenizi sağlıyoruz.

4.

Toplumsal yatırımlarınızı etki odaklı tasarlamanızı ve yürütmenizi sağlıyoruz.

Birlikte çalıştığımız kurumlardan bazıları

Kurum deneyimleri

“Anadolu Efes olarak 4 yıldır Impact Hub Istanbul yürütücülüğünde Social Impact Award programını gerçekleştiriyoruz. Bu süreç boyunca etki odaklı gençlerin birer sosyal girişimciye dönüşmeleri yolunda onlara eşlik etmek ve destek olmak bizler için gurur verici. Impact Hub’ın sahip olduğu sosyal etki uzmanlığı, network ve yetkinlik sayesinde birçok kişiye erişim sağlamak, süreç boyunca sosyal girişimci adaylarını yetkinliklerle donatarak, sonunda onların bir sosyal girişimci olarak topluma ve dünyamıza katkı sağladığını görmek “İyi ki bu programı yapıyoruz ve Impact Hub ekibi ile çalışıyoruz.” deme nedenlerimizden birkaçı. Etkiyi yaratmaya çok istekli ve dönüştürme çabası içerisindeki gençlerin program sonunda nasıl yol kat ettiğini görmek, sunumlarını dinlemek, sonrasında aldıkları yatırım süreçlerini takip etmek bizler için gurur verici. Aynı zamanda odak alanlarımız doğrultusunda da bazı girişimlerle işbirliği fırsatlarını değerlendiriyor, onlara mentorluk ve iletişim desteği de veriyoruz. Impact Hub Istanbul ekibi bizim için bir program partneri değil; sosyal etki için daimî ve güvenilir yol arkadaşımız. Onlarla bu yolu birlikte yürüdüğümüz için mutluyuz.”

Tuba Gökcan
Strateji, İnovasyon ve Girişimcilik Direktörü Anadolu Efes

Programlarımızı inceleyin

Finansal getirinin tek öncelik olduğu model, yerini ekonomik, sosyal ve çevresel faydanın birlikte üretildiği etki odaklı bir modele bırakıyor.

Programlarımızı inceleyin