YERİNİZİ ALIN

Yaratıcı bir ortak çalışma alanı

İş birliğine ve ortak çalışmaya açık etki odaklı düşünen ve olumlu değişime inanan farklı disiplinlerden bireyler ve kurumlar için 650 m2’lik ilham verici ortak bir çalışma alanı sağlıyor. Kendine özgü mekan dekorasyonu, tasarımı ve altyapısıyla, ferah ve samimi bir ortak çalışma alanı deneyimi sunmasının yanı sıra, etkinlik alanı, toplantı odaları, online görüşme odaları, dinlenme köşeleri ve terasıyla, üyelerin üretken ve Hub ile bütünleşik hissedebilecekleri bir ortam sunuyor.

Aramıza Katılın

Ortak Çalışma Alanları

Günboyu diğer Hubber’lar ile bir arada çalışabileceğiniz üç kata yayılmış, ferah ve gün ışığı alan, dinlenme köşeleri, açık mutfak, teras ve sosyalleşmek için konforlu bölümlerin olduğu ortak çalışma alanları ile odaklı ve verimli bir şekilde çalışabilirsiniz.

Güvenli altyapısı, 300 mbps’ye varan yüksek hızlı interneti ve “Sessiz” ile “Makul ses düzeyi” arasında değişen ses seviyelerine sahip ortak çalışma alanlarında, aylık esnek olarak tercih edebileceğiniz üyelik tarifeleriyle, ister sabit bir masada, isterseniz de esnek masalarda Hubber olma deneyimini yaşayabilirsiniz.

Mikro Ofisler

2 – 8 kişi arasında değişen kapasiteye sahip 7 adet mikro ofis ile ekip olarak çalışma deneyiminizi üst düzeye çıkarabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun farklı büyüklükteki ofisler, modern ve ergonomik tasarımları ve temel mobilya ve ekipmanlarıyla özelleştirilebilir ve verimli bir çalışma ortamı sunar.

ÜYE OL
OFİS TEKLİFİ İSTE

Mekân Özellikleri

Mikro ofisler
Coworking Katı
Coworking katı
Toplantı odası

Ortak çalışma alanımız ya da mikro ofislerle ilgili daha fazla bilgi almak için bu formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsin.

İletişime Geçin