Program Hakkında

Sosyal Girişim İstanbul: PartnerUP

Sosyal Girişim İstanbul; İstanbul’da faaliyet gösteren sosyal etki odaklı girişimleri hedefleyen, bu girişimlerin etki ölçümleme, yönetme, pazara erişim ve kurumsal işbirlikleri geliştirme konularında gelişimini amaçlayan bir kapasite geliştirme programıdır. Sosyal Girişim İstanbul kapsamında hayata geçen ve sosyal etki odaklı girişimlere odaklanan PartnerUp ise girişimler ile kurumsal şirketleri bir araya getirerek Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’na katkı sağlayan işbirlikleri ve ortaklıklar geliştirilmesini amaçlıyor.

Program Websitesi
Başvuru süreci

Başvuru süreci sona erdi

Sosyal Girişim İstanbul: PartnerUp programının başvuru süreci sona erdi. Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’na katkı sağlayan işbirlikleri geliştirmek istiyorsanız, sizinle iletişim geçebilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Programla İlgileniyorum
Program hakkında

Girişimcilerin aldığı destekler

Girişimler ve kurumsal şirketler arasında etki odaklı işbirlikleri kurmayı hedefleyen PartnerUp kapsamında girişimlere aşağıdaki başlıklarda destekler sağlandı.

Sosyal Etki Ölçümü ve Yönetimi Eğitimi
İhtiyaç Analizi ve Gelişim Planı
İş Geliştirme Uzman ve Mentör Desteği
Özel Sektör Eşleştirme Etkinlikleri
Networking Aktiviteleri
Program Sonrası Koçluk Desteği

Program hakkında

Şirketlerin aldığı destekler

Kurumsal şirketlere, şirketlerin Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri kapsamında ihtiyaç ve önceliklerine yönelik etki odaklı işbirlikleri geliştirmeleri hedefiyle aşağıdaki başlıklarda destekler sağlandı.

Etki odaklı girişimlerle hedefe yönelik eşleşmeleri
Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’na katkı sağlayan çözüm ortaklıkları
Impact Hub kolaylaştırıcılığında işbirliği geliştirme süreci
Sosyal inovasyon alanında bilgiye erişim
Sosyal etki odaklı networking ve deneyim paylaşımı
İşbirliklerinin görünürlük kazanacağı final etkinliği

Programın etkisi

PartnerUp’ta sürdürülebilir kalkınma hedefi olan farklı sektörlerden 37 şirket ile görüşüldü ve programın iki döngüsüne toplam 21 girişim dahil oldu. Program kapsamında şirketler ve girişimler arasında etki odaklı 12 iş birliği gerçekleştirildi.

37

KURUMSAL ŞİRKET

12

İŞ BİRLİĞİ

21

GİRİŞİM