Projeyi Paylaş

[TheChamp-Sharing]

SOCIAL IMPACT AWARD

Geleceğe iyi gelecek gençler aranıyor!

Social Impact Award, 18-30 yaş arası gençlerin sosyal etki yaratacak fikirlerini hayata geçirmek için ihtiyaç duydukları yol haritasını çizmelerine ve işlerini geliştirmelerine 2009’dan beri destek oluyor.

Program

Social Impact Award, 18-30 yaş arası gençlerin sosyal girişimcilik dünyasına adım atmalarına ve sosyal etki yaratacak fikirlerini hayata geçirmelerine destek olan, global bir kuluçka programıdır. Erken aşama sosyal girişimcilere özel olarak tasarlanmış bu yoğun ve keyifli program, gençlerin gelecek vadeden girişimler yaratabilmesini amaçlar. Bu nedenle yetenek ve enerjilerini en iyi ve doğru şekilde ortaya koymaları; bilgi ve deneyimlerini artırmaları için çalışır. 

 

Türkiye’de üç yıldır Impact Hub Istanbul çatısı altında gerçekleşen Social Impact Award, 2020’de dünyada 5 binden fazla gencin fikirlerini gerçeğe dönüştürmesine destek oldu ve 2 milyondan fazla kişiye sosyal girişimciliği tanıttı.

Benim için neler var?

Sosyal etki dünyasına yeni adım atıyorsanız her dönemin başında gerçekleşen sosyal inovasyon ve etki konusunda temel eğitim alabileceğiniz atölyelere katılabilirsiniz.

Sosyal etki yaratacak bir girişim fikrine sahip ve 30 yaş altı bir girişimciyseniz Social Impact Award kuluçka programına katılabilirsiniz. 3 günlük yoğun bir bootcamp ile başlayan program 1: 1 mentorluk seansları, kuluçka atölyeleri ve networking etkinlikleri ile devam eder. Kuluçka programının kazananları Tohum Destek Ödülü’nün yanı sıra tüm dünyadan Social Impact Award kazananlarıyla bir araya gelebilecekleri SIA Summit’e katılma şansını yakalar.

Detaylı bilgi için: