Loading Events

Foodback – Değer Yaratan Gıda Girişimleri

Perakende sektöründe başarı elde etmiş, satış kanalı olarak e-ticareti kullanan ve en önemlisi kendi konularında başarılı markalar yaratmış üç gıda girişimcisinin hikayelerini dinleyeceğiniz, tecrübelerinden öğreneceğiniz bir FoodBack etkinliğine hazır mısınız?

24 Mayıs Perşembe akşamı 19:00’da marka danışmanı Göksemin Gökalp Özdemir‘in moderatörlüğünde Lazika ortaklarından Emre Erçin, Nebyan Doğal kurucularından İbrahim Uyanık ve Datça Murat Çiftliği kurucusu Murat Tapik’ten girişimlerinin hikayelerini dinlemek için bize katılın!

Konu başlıklarımız; üreticiden tüketiciye adil pazarlar kurgulamak, tedarikçilerinizle çalışarak değer yaratmak, konunun ucunun insan sağlığına dokunduğu bir pazarda başarılı ve güvenilir markalar yaratmak olacak.

Kaydınızı buradan yapabilirsiniz.

FoodBack Nedir?

FoodBack, gıda aracılığı ile daha sürdürülebilir bir dünya yaratmak isteyen herkese açık bir eğitim ve gıda girişim programı olarak Impact Hub IstanbulKök Projekt ve OCHI FOOD iş birliğinde tasarlandı.
Açık eğitim programı yedi seminer ve üç atölye çalışması içerecek şekilde hazırlanmıştır. Seminerlerde ilham almak ve bilgi paylaşmanın yanı sıra atölye çalışmaları aracılığı ile etki yaratmanın deneyimleneceği program sonrasında gıda konusundaki küresel sorunlara birlikte nasıl çözümler üretilebileceğine dair proje ve girişimleri gıda girişim programına dahil etmeyi amaçlamaktadır.

FoodBack Kimler İçindir?

FoodBack, gıda sektörüne giriş yapmak isteyen ya da sektörde aktif olarak çalışan girişimciler ve girişimci adayları için tasarlanmış olmakla beraber özünde ne yediğini sorgulayan ve gıda inovasyonu ile etki yaratılabileceğine inanan; fikirlerini şekillendirmek ve bu alanda aktif rol oynamak isteyen herkese açıktır.

FoodBack Ne Amaçlar?

FoodBack gıda alanı çalışmalarında etki odaklı bakış açısını geliştirmeyi ve harekete geçmek için ihtiyaç duyulabilecek yol haritalarını karşılıklı bilgi paylaşımı ile göstermeyi amaçlar.

Date
Oct 2nd
Duration
19:00 - 21:00
Location
Foodback - Değer Yaratan Gıda Girişimleri
Price
  • Newsletter

  • www.eventbrite.com/e/foodback-deger-yaratan-gda-girisimleri-tickets-46184316534?aff=es2

    See other Events